NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

PRO DODÁVKU KOTLE, TEPELNÉHO ČERPADLA NEBO FOTOVOLTAIKY.

Poskytujeme nadstandardní a profesionální služby v oblasti instalace zdrojů tepla a solárních systémů pro domácnosti, bytové domy i firmy na celém území ČR.

 

 

Zajišťujeme servis a instalace zdrojů tepla, rozvodů TUV, tepelných čerpadel a FVE pro rodinné i bytové domy, průmyslové objekty a areály po celé ČR. Naši odborníci jsou k dispozici po celé ČR, rádi Vám poradí nebo posoudí Vaše technické řešení a připraví nezávaznou cenovou nabídku. 

Zanechejte nám kontakt

ozveme se vám do 2 pracovních dnů

Máte zájem o konkrétní službu? (Nepovinné)
Zde můžete v případě zájmu nahrát přílohy.

Vaše osobní údaje a další informace, které uvedete do kontaktního formuláře, budou u nás v bezpečí a budou zpracovány výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

Výhody spolupráce s námi

ROZUMÍME ŘEMESLU

Naši technici mají dlouholeté zkušenosti s moderními technologiemi v energetice a tepelných zdrojích. Využíváme zkušenosti z instalací a servisu technologií od domácností až po průmyslové areály. Kombinujeme různé druhy moderních technologií pro maximální využití jejich výhod.

KOMFORT A SPOLEHLIVOST

Návrh a instalaci systému na klíč, stejně jako záruční a pozáruční servis provádí autorizovaný technik. Využíváme komponenty předních světových značek.

Reference klientů

Klienti nás průměrně hodnotí 4,8/5

Spokojený klient je ten, který doporučí svého dodavatele či řemeslníka svým sousedům či známým. A jsme rádi, že s našimi službami vyjadřují klienti dlouhodobou spokojenost a doporučují nás dále. 

4.7/5