KONTAKTY

Navštívíme Vás kdekoliv v ČR

Naši konzultanti působí po celé České republice. Abychom navrhli to nejlepší řešení, přijedeme za Vámi a osobně si místo potenciální instalace prohlédneme.

Pokud však preferujete komunikaci na dálku, rádi si s Vámi zavoláme nebo probereme projekt e-mailem. Stačí nám nechat kontakt.

Stovkám domácností po celé ČR jsme dodali nový kotel, fotovoltaickou elektrárnu nebo tepelné čerpadlo. Také zajišťujeme průběžný servis veškeré techniky z oblasti vytápění, chlazení a rozvodů vzduchotechniky. Naši odborníci jsou k dispozici po celé ČR, rádi Vám poradí nebo posoudí Vaše technické řešení a připraví nezávaznou cenovou nabídku. 

DOJEDEME ZA VÁMI KAMKOLIV

pojďme probrat vaše plány

Vaše osobní údaje a další informace, které uvedete do kontaktního formuláře, budou u nás v bezpečí a budou zpracovány výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

Chcete nám raději zavolat?
Klientská linka 531 010 030 je Vám k dispozici PO-PÁ 7:30-17:00.

TGC Servis s.r.o.
Karolíny Světlé 716/1, Líšeň, 628 00 Brno
IČO: 05512514 | DIČ: CZ05512514
Spisová značka: C 95829 vedená u Krajského soudu v Brně

+420 531 010 030 (PO-PÁ 7:30-17:00)

info@tgcservis.cz

Bc. Milan Javorček

Bc. Milan Javorček

Jana Melichaříková

Jana Melichaříková

Jiří Maňur

Jiří Maňur

Obchodně technický poradce
+420 737 979 876
jiri.manur@tgcservis.cz

Výhody spolupráce s námi

ROZUMÍME ŘEMESLU

Naši technici mají dlouholeté zkušenosti s moderními technologiemi v energetice a tepelných zdrojích. Využíváme zkušenosti z instalací a servisu technologií od domácností až po průmyslové areály. Kombinujeme různé druhy moderních technologií pro maximální využití jejich výhod.

KOMFORT A SPOLEHLIVOST

Návrh a instalaci systému na klíč, stejně jako záruční a pozáruční servis provádí autorizovaný technik. Využíváme komponenty předních světových značek.

Získejte nabídku na klíč

Vypočítáme úsporu a zajistíme dotaci

Společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514, se sídlem Karolíny Světlé 716/1, 628 00 Brno bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené ve všeobecných informacích o zpracování osobních údajů. Všeobecné informace o zpracování vašich osobních údajů naleznete v sekci Dokumenty.