ZAJISTÍME DOTACI

administrace dotací

Zkonzultujeme s Vámi optimální technické řešení a po návštěvě technika u Vás doma vše potvrdíme. Poté zpracujeme žádost o dotaci s vypracováním potřebných odborných dokumentů – průkaz energetické náročnosti budovy, projektové dokumentace, krycích listů. Poté podáme žádosti na příslušný úřad a komunikujeme s úřadem až do úspěšného vyplacení dotace.

O dotace mohou žádat majitelé rodinných domů, u kterých bylo vydáno stavební povolení před rokem 2007. Mohou to být fyzické i právnické osoby. O dotaci je možno žádat před realizací, v průběhu realizace nebo až 2 roky zpětně. Vždy je ale lepší nejdříve vyřídit dotaci a potom realizovat.

Kotlíková dotace

Kdo může o dotaci žádat?

Majitelé rodinných domů, kteří aktuálně topí kotlem na tuhá paliva s ručním přikládáním. Původní kotel je v rámci Kotlíkové dotace nutno zlikvidovat. O dotaci lze žádat před realizací, v průběhu nebo zpětně na kotle instalované po 15.7.2015.

“Kotlíkovka” je dotace na výměnu stávajícího kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním za nový ekologičtější zdroj tepla. Pokrývá až 100% nákladů na výměnu kotle, maximálně však 150 000 Kč. Do roku 2022 Evropská unie zakáže používání většiny stávajících neekologických kotlů. Kotlíkové dotace je možné využít na nový kotel na uhlí nebo dřevo, plynový kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo. 

 

Nově pořízený zdroj tepla musí být registrován v seznamu schválených výrobků. V rámci dotace lze částečně uhradit služby související s vyřízením dotace, montáž zdroje, úpravu otopné soustavy či menší úpravu objektu z hlediska energetické úspory – dílčí výměnu oken či dveří, zateplení půdy nebo stropu sklepa. Vzhledem k velkému zájmu o čerpání těchto dotací je rozumné se na podání žádosti připravit s předstihem.

Nespokojte se s jednou dotací. Ke „Kotlíkovce“ můžete v  programu Nová zelená úsporám získat až 50% dotaci na zateplení, výměnu oken a dveří, instalaci fotovoltaiky, fototermiky a rekuperace. Díky těmto investicím dochází k zásadním úsporám na vytápění objektu a ke zhodnocení nemovitosti.

Nová zelená úsporám

Kdo může o dotaci žádat?

Majitelé rodinných domů, u kterých bylo vydáno stavební povolení před rokem 2007. Mohou to být fyzické i právnické osoby. O dotaci je možno žádat před realizací, v průběhu realizace nebo až 2 roky zpětně. Vždy je ale lepší nejdříve vyřídit dotaci a potom realizovat.

V programu Nová zelená úsporám mohou žadatelé získat 50% dotaci na zateplení, výměnu oken a dveří, instalaci fotovoltaiky, fototermiky a rekuperace. Je možné žádat i na dílčí rekonstrukci. Všechny použité výrobky musí být registrovány v dotačním programu. Díky realizaci těchto opatření dochází k zásadním úsporám na vytápění objektu a ke zhodnocení nemovitosti. Od roku 2008 bylo mezi žadatele rozděleno přes 20 miliard Kč, tzn. průměrná výše dotace na žadatele je více než 272.000 Kč.

RÁDI VÁM POMůžeme:

 • vstupní konzultace a navržení optimální varianty
 • návštěva technika u Vás doma, zaměření rodinného domu
 • zpracování žádosti o dotaci
 • vypracování potřebných odborných dokumentů –
 • průkaz energetické náročnosti budovy,
 • projektová dokumentace, krycí listy technických parametrů, apod.
 • podání žádosti na příslušný úřad
 • komunikace s úřadem až do úspěšného vyplacení dotace

Vše vyřídíme za vás

 • Využijte našich služeb a veškeré formality a zařizování nechte na nás.
 • Do 2 pracovních dnů vás bude kontaktovat specialista pro upřesnění poptávky.
 • Zpracujeme pro vás individuální cenovou nabídku.
 • Vyřídíme dotaci.

Nespokojte se s jednou dotací a získejte až 100% státní příspěvek z maximální ceny 150 tis. Kč na výměnu stávajícího kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním za nový ekologičtější zdroj tepla. Kotlíkové dotace je možné využít na nový kotel na uhlí nebo dřevo, plynový kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo. Vzhledem k velkému zájmu o čerpání těchto dotací je rozumné se na podání žádosti připravit s předstihem.

JSME SPOLEHLIVÝM PARTNEREM

Jsme úspěšná inženýrsko-instalační společnost, která původně vznikla na základě potřeb zákazníků naší skupiny TGC. Našimi partnery jsou však nejen naše sesterské společnosti, ale také firmy v rámci ARMEX GROUP a další významné české společnosti.

 

Díky těmto partnerstvím dokážeme našim klientům nabídnout komplexní sortiment služeb, a naopak partnerské firmy mohou poskytnout profesionální inženýrské a instalační služby od spolehlivého partnera.